Zaczynamy?

Stworzymy Twoją markę od podstaw, zaczynając od konceptu, a kończąc na jego promocji.

BIURO
ul. Opolska 15
40-084 Katowice
SIEDZIBA
ul. Dąbrowskiego 50
44-100 Gliwice
Email
Sprawdź nas!
Kampania reklamowa
Kaktusy Kato Koncept Kulinarny

Wykreowaliśmy key visual oraz w oparciu o hasło „Jak ugryźć kaktusy?” stworzyliśmy koncepcję nadgryzionej literki „k”, która stała się elementem identyfikacji wizualnej. Dopasowaliśmy media i zaplanowaliśmy oraz zrealizowaliśmy działania kampanii w zakresie reklamy outdoorowej, prasy oraz internetu (geotrapping) oraz kampanii Google Ads. Wykonaliśmy także sesję produktową oraz kulinarną sesję zdjęciową, które stały się elementami kampanii oraz komunikacji. 

Strona internetowa to wizytówka Twojej marki. Jej projekt, estetyka i funkcjonalność wpływa na doznania klienta i jego dalszą interakcję. Dla restauracji Kaktusy Kato Koncept Kulinarny stworzyliśmy projekt strony i zbudowaliśmy ją,  bazując na  najnowszych technikach i narzędziach. Zaktualizowaliśmy treści dostępne na stronie, wzbogaciliśmy ją zdjęciami i zadbaliśmy o jej optymalizację i automatyzację. 

Termin realizacji
Styczeń, 2022
Klient
KAKTUSY Kato Koncpet Kulinarny
Rezultat naszej pracy
Opinia klienta
“I want to say a huge thank you to the ZOE team of photographers. The guys in a short time and very efficiently helped me with the development of creative posters for my new advertising. The stated price corresponds to the quality of performance, I can safely recommend them to everyone!”
Joe Roberts
Creative Director “Moda”
Kontakt
Biuro
ul. Opolska 15
40-084 Katowice
SIEDZIBA
ul. Dąbrowskiego 50,
44-100 Gliwice
Newsletter
Już dziś zapisz się do newslettera i otrzymuj inspiracje dla swojej marki.

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Artalis Sp. z o.o.

Scroll to top