Zaczynamy?

Stworzymy Twoją markę od podstaw, zaczynając od konceptu, a kończąc na jego promocji.

BIURO
ul. Opolska 15
40-084 Katowice
SIEDZIBA
ul. Dąbrowskiego 50
44-100 Gliwice
Email
Sprawdź nas!

Festiwal Restauracji Śląskich

 

Festiwal Restauracji Śląskich to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie na Śląsku organizowane przez Artalis. Wbrew pozorom Festiwal zrzesza restauracje nie tylko związane kulinarnie z kuchnią śląską, ale także najlepsze restauracje znajdujące się w tym regionie.   W ramach każdej edycji topowi kucharze przygotowują specjalne menu, oparte o temat przewodni. Organizowany przez nas Festiwal jedzenia celowo zmienia odsłony tak, abyśmy mogli z wydarzenia na wydarzenie zaskakiwać Was czymś nowym.

W poprzednich edycjach mogliście poznać sztukę kulinarną najlepszych szefów kuchni, którzy prezentowali swoje autorskie dania z porem w roli głównej, a także przenieśli najbardziej słoneczną porę roku – Lato – prosto na nasze talerze, dając nam poznać zupełnie nowy smak nowalijek w wielu pysznych odsłonach.

Tym razem jednak rusza edycja specjalna, podczas której wspólnie powitamy wakacje, wznosząc toast! Nie zabraknie kolorowych, orzeźwiających koktajli, w wersji alkoholowej oraz bezalkoholowej, a także kraftowego piwa czy wina. Restauracje poza salami otworzą dla Was swoje ogródki, w których będziecie mogli wspólnie ze swoim ulubionym towarzystwem cieszyć się długimi ciepłymi wieczorami w otoczeniu festiwalowych propozycji!

Festiwal Ogródków Letnich startuje już 7 lipca i potrwa niecałe 2 tygodnie – do 16 lipca. Rezerwujcie stoliki, zbierajcie znajomych i wznieście toast za wakacje i piękną pogodę.

 

https://festiwalrestauracjislaskich.pl
Kontakt
Biuro
ul. Opolska 15
40-084 Katowice
SIEDZIBA
ul. Dąbrowskiego 50,
44-100 Gliwice
Newsletter
Już dziś zapisz się do newslettera i otrzymuj inspiracje dla swojej marki.

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Artalis Sp. z o.o.

Scroll to top