Skontaktuj się z nami

Stworzymy Twoją markę od podstaw, zaczynając od konceptu, a kończąc na jego promocji.

Adres
ul. Dąbrowskiego 50
44-100 Gliwice
Telefon
Email
Sprawdź nas!
FAQ

Poznaj odpowiedzi

Jak najszybciej mogę się z Wami skontaktować?

Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego, który pomoże nam wstępnie ustalić, kto pośród naszych ekspertów powinien przejąć z Tobą kontakt. Jeśli nie przepadasz za taką formą zapytania, możesz również napisać do nas maila na adres marketing@artalis.pl lub odezwać się do nas na Messengerze. Wolisz rozmawiać? Świetnie! W takim razie czekamy na Ciebie pod numerem telefonu 512 971 562. Wybierz swój preferowany styl komunikacji i nie zwlekaj dłużej!

Czy długo będę czekać na ofertę?

Do każdego zapytania podchodzimy profesjonalnie. Jeśli interesuje Cię podanie ceny za proste i nieskomplikowane usługi, otrzymasz od nas informację w ciągu 24 godzin. Nie prowadzimy na stronie cennika – podchodzimy do naszych Klientów w indywidualny sposób. Nie raz okazało się, że początkowa wizja Klienta dalece odbiegała od rzeczywistej potrzeby. W takiej sytuacji zawsze pomagamy w wyborze najwłaściwszej drogi do osiągnięcia marketingowego celu.

Mam szersze potrzeby niż tylko prosta usługa realizacji reklamy graficznej. Poszykuję agencji, która przeprowadzi bardziej kompleksową obsługę. Na co mogę liczyć w takiej sytuacji?

Po otrzymaniu informacji z Twojej strony, określamy, kto z zespołu w pełni odpowie na poruszone potrzeby. Następnie kontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie –  on-line lub twarzą w twarz. Tak jak jest Ci wygodnie! Wówczas, w trakcie rozmowy, będziemy mogli spisać niezbędne informacje do briefu oraz doradzić w kwestii wdrażanych usług, Tak, aby przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

O czym muszę pomyśleć przed spotkaniem, aby otrzymać korzystną i spersonalizowaną ofertę?

Często się zdarza, że nasi Klienci nie mieli nigdy do czynienia z agencjami marketingowymi i nie wiedzą, jak podejść do takiej współpracy. Gwarantujemy, że z nami poczujesz się bezpiecznie. Na spokojnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy poszukiwania tego, czego potrzebujesz. Po to, aby jak najdokładniej sporządzić brief. Wtedy wspólnie zadecydujemy, czy to, co zostało przez nas spisane, to najlepsze i najefektywniejsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. 

Czy Wasza oferta jest konkurencyjna cenowo?

Rynek usług marketingowych nie jest nam obcy. Pomimo sporej konkurencji, nieustannie zaskakujemy naszych Klientów, znajdując kompromis pomiędzy jakością a ceną oferowanej przez nas obsługi marketingowej. 

Czego można oczekiwać od Waszej kompleksowej obsługi marketingowej?

Obecnie wielu naszych konkurentów określa się jako agencja 360. Artalis jest agencją specjalizującą się w działaniach, które znajdziesz tutaj. Wyróżnia nas również kompleksowy outsourcing marketingu dla Klienta, gdzie w ramach idei obsługi 360 organizujemy, kontrolujemy, nadzorujemy i rozliczamy swoich podwykonawców w tych obszarach, których sami nie wykonujemy. Przykładem jest tutaj drukarnia, czyli nasz sprawdzony partner, z którym ściśle współpracujemy, materializując projekty graficzne w postaci wydruków dla naszych Klientów.

skills

Nasze umiejętności

Poniżej znajdują się najczęstsze pytania, jakie mają nasi klienci. Staraliśmy się udzielać krótkich, ale jednocześnie trafnych odpowiedzi, aby rozwiać Twoje wątpliwości.

skills

wide variety

Work steps

Stworzymy Twoją markę od podstaw, zaczynając od konceptu, a kończąc na jego promocji różnymi metodami. Zawsze chętnie pomożemy!

01

1. Analiza problemu

Szczegółowo wysłuchamy Twoich życzeń i preferencji, aby rozwiązać problem.

02

2. Tworzenie zadania

Następnie stworzymy szczegółowe zadanie techniczne dla rozwoju.

3. Rozwijanie projektu

Następnie przystępujemy do opracowania projektu, aplikacji itp.

03

4. Promocja produktu

Na samym końcu stosujemy skuteczne sposoby na promocję Twojego produktu.

04

SPRAWDŹ CO O NAS MÓWIĄ

Referencje

Agencja Artalis wykonała dla Silvan Logistic prace związane z doradztwem, projektem, wizualizacją oraz wykonawstwem fototapet, logo 3D, wydruków na plexi oraz napisów w siedzibie firmy. Wszystkie powierzone zadania zostały zrealizowane w sposób profesjonalny z zachowaniem wymaganych terminów. Możemy polecić firmę Artalis jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera

Silvan Logistic, Kierownik Oddziału Michał Łukasik

Firma Artalis charakteryzuje się rzetelnością, kreatywnością i pełnym profesjonalizmem w kompleksowej realizacji usług. Z całą odpowiedzialnością polecamy współpracę z Artalis

Toyota Ja-Now-An, Dyrektor Sprzedaży Dominik Rokita

?Rekomendujemy agencje Artalis ze względu na jej zaangażowanie i pełen profesjonalizm w realizacji zamówionych produkcji. Dotychczasowa współpraca przebiegała wzorowo, a pracownicy agencji Artalis służyli fachową wiedzą dzieląc się doświadczeniem i rekomendując najlepsze rozwiązania?

Fundacja Silesia Pro Active, Prezes Zarządu Bohdan Witwicki
Katowice

?Firma Artalis bardzo dobrze wywiązała się z roli organizatora usługi, począwszy od kompleksowego zaplanowania poprzez realizację i fachowe doradztwo? Z przyjemnością polecamy współpracę z firmą na płaszczyźnie szeroko pojętego marketingu??

Lellek Gliwice, Kierownik Sprzedaży Krzysztof Maruszczak
Gliwice
Kontakt
Adres
ul. Dąbrowskiego 50,
44-100 Gliwice
Telefon
512 971 562
Newsletter
Już dziś zapisz się do newslettera i otrzymuj inspiracje dla swojej marki.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Artalis Sp. z o.o.
Scroll to top